menu
search icon
همکاری با ما
  1. home icon
    خانه
  2. مجله دکوراچی
  3. دکوراسیون منزل
  4. کاور رادیاتور و تأثیر آن در دکوراسیون

کاور رادیاتور و تأثیر آن در دکوراسیون

کاور رادیاتور چیست؟

کاور رادیاتور (قاب رادیاتور) اتفاقی نو در ایران است, که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است. اما در کشورهای اروپایی این محصول یکی از عناصر جدانشدنی دکوراسیون می‌باشد. علت این مسأله این است، که اروپایی‌ها هنگام طراحی محصول، عوامل بسیار زیادی را در نظر می‌گیرند. و به دنبال تولید محصولاتی هستند که هم مینیمال بوده، و هم کاربردی باشد و فضای خانه آن‌ها را زیباتر کند. از آن‌جایی که کاور رادیاتور ردپنل یکی از جدیدترین محصولات ما می‌باشد، در این مقاله می‌خواهیم ایده‌های منحصر به فردی از کاور رادیاتور ارائه دهیم. تا بتوانید از این محصول زیبا و کاربردی به بهترین نحو بهره ببرید. برای نمونه های بیشتر می‌توانید به پینترست ردپنل مراجعه کنید.

ایده‌های مختلف در استفاده از کاور رادیاتور

طراحان و دکوراتورها همواره به دنبال افزایش دانش بصری خود هستند، چرا که تنها با دیدن نمونه‌های متنوع می‌توانند فضاهای جدید خلق کنند. و محصولی را نوآورانه معرفی کنند. امروزه با توجه به روند رو به رشد کیفیت زندگی و مدرنیزه، مردم در تکاپو برای پیدا کردن محصولات زیبا، با کیفیت و کاربردی هستند. از آن‌جایی که قاب رادیاتور محصول نسبتا جدیدی است، ما قصد داریم با بهره‌گیری از تصاویر گوناگون، به شما کمک کنیم تا از کاور رادیاتور به صورت خلاقانه استفاده کنید و فضای خانه خود را زیباتر سازید.

ترکیب‌های جالب کاور رادیاتور با وسایل دکوری

با ترکیب کاور رادیاتور و وسایل دکوراتیو می‌توان زیبایی محیط را دو چندان کرد. در این راستا نکاتی وجود دارد که میبایست به آن‌ها توجه کنیم.

نکات و تاثیراتی که کاور رادیاتور بر ورودی خانه می گذارد و ما نمی دانیم…

اینکه چطوری برای ورودی خانه هایمان یک ورودی جذاب طراحی کنیم. یک مسئله دارای  اهمیت است, که باید به آن پرداخت. دکوراسیون ورودی خانه جزو مکان هایی است, که اغلب مورد اهمیت صاحبان خانه قرار نمی گیرد و به آن توجه زیادی نمی شود.

اما باید به این نکته توجه داشت, که اولین برخورد مهمانان شما با خانه ی شما، ورودی خانه ی شما است. که باعث می شود شخصیت شما را در ذهن مهمان تعریف کند. پس بهتر است برای ورودی آن بیش از بیش وقت بگذارید. و از دکوراسیون های منحصر به فرد تری برای چیدمان آن استفاده کنید. انتخاب یک قاب رادیاتور زیبا، آینه و گلدان و لوازم تزئینی همه و همه عناصری است که می توانید برای یک دکوراسیون ورودی جذاب از آن ها استفاده نمایید.

در دنیای امروز و با پیشرفت علم دکوراسیون و طراحی فضای داخلی منزل، دکوراتور ها ایده های بسیار جذاب و مدرنی را برای دکوراسیون ورودی خانه قرار داده اند. همیشه لازم نیست برای زیبایی این قسمت از خانه از وسایل گران قیمت استفاده نمایید. بلکه شما می توانید با یک دکور کوچک و زیبا مانند قاب رادیاتور، بدون آن که جای زیادی اشغال کند. ورودی خانه تان را زیبا نمایید.

توجه به جزئیات ساده و استفاده ی درست از وسایل در جای خودش می تواند به شما و خانه یتان پرستیژ و زیبایی بخشد.

یکی از بهترین مکان‌ها برای استفاده از کاور شوفاژ، قسمت ورودی ساختمان است.

کاور رادیاتور در قسمت ورودی
کاور رادیاتور در قسمت ورودی

استفاده از یک قاب آینه ساده بر روی کاور رادیاتور چطور بر محیط تاثیر می گذارد؟

آینه در هر محیطی که قرار بگیرد, تاثیر زیادی بر محیطش می گذارد. علاوه بر کاربردی بودن خود آینه, باعث می شود محیط روشن تر و بزرگ تر به نظر برسد. که این اتفاق در دکوراسیون داخلی منزل بسیار حائز اهمیت است. آینه به پیدایش روح و سر زندگی به دکوراسیون کمک می کند. استفاده از آینه های زیبا بر روی قاب رادیاتور به پیرامون خود هویت می بخشد.

مقاله پیشنهادی: نکته هایی طلایی برای استفاده از آیینه

کاور رادیاتور همراه با آینه
کاور رادیاتور همراه با آینه

با استفاده از شلف‌های تزئینی و وسایل دکوراتیو کوچک در کنار قاب رادیاتور می‌توانید. زیبایی این محصول را دوچندان کنید.

کاور رادیاتور با بهترین چیدمان
کاور رادیاتور با بهترین چیدمان

هم‌چنین می‌توانید از کاور شوفاژ در اتاق نشیمن بهره ببرید. و با نصب کتابخانه در بالای آن، به بهترین نحو از فضای خالی استفاده کنید. 

طراحی خلاقانه کاور رادیاتور به عنوان کتابخانه
طراحی خلاقانه کاور رادیاتور به عنوان کتابخانه
کاور رادیاتور همراه با کتابخانه
کاور رادیاتور همراه با کتابخانه

کاور شوفاژ می‌تواند در نقش کنسول برای اتاق خواب عمل کند.

استفاده از کاور رادیاتور به عنوان کنسول
استفاده از کاور رادیاتور به عنوان کنسول

از آن‌جایی که کاور شوفاژ در رنگ‌های مختلف قابل تولید است. می‌تواند در فضاهایی با دکوراسیون‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

کاور رادیاتور کلاسیک و مدرن قهوای
کاور رادیاتور کلاسیک و مدرن قهوای
جانمایی کاور رادیاتور در خانه های مختلف
جانمایی کاور رادیاتور در خانه های مختلف
کاور رادیاتور با رنگ روشن
کاور رادیاتور با رنگ روشن

هم‌چنین می‌توانید از قاب رادیاتور در سرویس بهداشتی یا فضاهای بی استفاده خانه استفاده کنید.

استفاده های متفاوت از کاور رادیاتور
استفاده های متفاوت از کاور رادیاتور

قیمت، روش سفارش و خرید

مجموعه ردپنل مفتخر است با تولید محصولات دکوراتیو از جمله کاور رادیاتور، خدمتی شایسته به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه دهد. و گامی در جهت زیباتر شدن خانه‌های آنان بردارد. جهت مطالعه توضیحات و مشاهده محصولات کاور رادیاتور، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

محتوای مرتبط

call