menu
search icon
همکاری با ما
  1. home icon
    خانه
  2. مجله دکوراچی
  3. دکوراسیون منزل
  4. ۱۰ ایده برای چیدن میز در دکوراسیون خانه

۱۰ ایده برای چیدن میز در دکوراسیون خانه

دکوراسیون میز برای خانه

Tabale decoration for home یا همان دکوراسیون میز برای خانه یکی از قسمت های زیبای خانه است. که می خواهیم به صورت تصویری به آن بپردازیم. و از آنها ایده بگیریم برای میز عسلی یا میز های جلو مبلی خانه هایمان.

امروزه جزئیات در دکوراسیون داخلی از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. این جزئیات می توانند به راحتی در شکل ظاهر کلی دکوراسیون شما تاثیر بگذارند.

ترفند های جالب برای چیدن میز

یکی از بروز ترین روش ها در دکوراسیون خانه استفاده از سینی های بزرگ و قرار دادن جزئیات در داخل آن به جای چیدن به صورت گسترده بر روی میز است. این سینی ها که در بازار، در انواع مختلفی وجود دارد. به راحتی می توان آن ها را با هر سبکی ست کرد. این فقط به سلیقه ی شما بر گردد که چگونه آن را دیزاین کنید.

در اینجا ما میخواهیم به انواع مختلفی از چیدمان میز به صورت تصویری بپردازیم.

در دنیای امروز استفاده از وسایل فانتزی بر روی میز های جلو مبلی بسیار محبوب شده است. به صورت کلی این وسایل از سینی های بزرگ، شمع ، گلدان ، کتاب های فانتزی و مجسمه های کوچک تشکیل شده اند.

مطلب پیشنهادی برای شما

چند ایده شیک برای هفت سین+آموزش تصویری

 

تاثیر شمع در دکوراسیون داخلی

استفاده از شمع های ساده و معطر در کنار گلدان یکی از ترکیب های بی نظیر میشود. این ترکیب باعث از بین بردن خستگی در محیط میشود و آرامش را به محیط القا میکند. شمع‌ها به عنوان نمادی برای روشن‌فکری، عقل و خرد شناخته می‌شوند .

 

محتوای مرتبط

call