نکات مهم در خرید استیکر کاشی

نکاتی چند در مورد خرید استیکر کاشی!

یکی از مواردی که در طراحی داخلی یک ساختمان اهمیت بالایی دارد، نقش و رنگ کاشی های آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و البته طرح کاشی و سرامیک کف آپارتمان است. یک کاشی با طراحی زیبا و متناسب با سبک نمای داخلی ساختمان، تاثیر بسزایی در جلوه و زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خواهد داشت.

یک کاشی با هر کیفیت یا از هر نوعی، پس از چندین سال، درخشندگی و نمای اولیه­ ی خود را از دست می­دهد. ایجاد ترک در کاشی، خط و خش خوردگی لعاب آن، جرم گرفتگی و زرد شدن رویه­ ی کاشی ها و مشکلاتی از این دست، فضای داخلی ساختمان را به شدت بد نما خواهد کرد. حتی در صورت رخ ندادن این معضلات، ممکن است شما به عنوان مالک ساختمان، برای تغییر در دکوراسیون داخلی، تصمیم به تعویض کاشی های آپارتمان خود داشته باشید.

در چنین شرایطی شما مجبور به تخریب کاشی های قدیمی، خرید کاشی های جدید و نصب مجدد آنها بر دیوار آشپزخانه یا حمام خواهید بود. این کار علاوه بر هزینه های گزاف، مستلزم عملیات بنایی بوده و به صرف زمان زیادی نیاز دارد و زندگی روزمره­ ی شما را برای مدتی تحت الشعاع قرار می­دهد.

اما ما راه حلی بهتر، سریعتر و ارزان تر به شما ارائه می­دهیم: استیکر کاشی!

استیکر کاشی، برچسب هایی در طرح ها، ابعاد و مدل های متنوع هستند که به شما این امکان را می­دهند تا بدون نیاز به عملیات بنایی سنگین و طاقت فرسا، در کمترین زمان ممکن، و البته بدون صرف هزینه­ ی زیاد، فضای داخلی ساختمان خود را به نحو دلخواه، تغییر دهید.

برچسب کاشی آشپزخانه

استیکر کاشی این روزها به محصولی فراگیر تبدیل شده است که بسیاری از مالکان برای بهبود فضای داخلی ساختمان خود از آن استفاده می­کنند.

اگر شما نیز به دنبال خرید استیکر کاشی و ایجاد یک تغییر مثبت در فضای داخلی منزل خود هستید، باید به چند نکته­ ی مهم توجه داشته باشید تا خریدی مناسب و به صرفه را تجربه کنید.

1- نخست باید بدانید قرار است استیکر را بر روی کاشی های دیواری نصب کنید یا کاشی و سرامیک کف! این نکته در انتخاب جنس استیکر، طرح و رنگ آن بسیار موثر است.

2- محیط مورد استفاده نکته­ی مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. استیکرهای مورد استفاده در آشپزخانه، با استیکرهای به کار رفته در حمام یا سرویس بهداشتی، هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ طرح متفاوت هستند. برای مثال استیکرهای مورد استفاده در حمام یا سرویس بهداشتی باید از جنس پلاستیک باشند تا در برابر رطوبت، از مقاومت کافی برخوردار باشند.

3- ابعاد استیکر خریداری شده باید مشابه ابعاد کاشی مد نظر باشد. شما باید قبل از اقدام به خرید استیکر کاشی، ابعاد کاشی خود را بدون احتساب درزها و به صورت دقیق اندازه گیری کنید تا استیکر به صورت دقیق بر روی کاشی قرار گرفته و نمای مناسبی ایجاد کند.

4- این نکته را باید بدانید که استیکر کاشی تنها بر روی کاشی های مسطح قابل استفاده است. بنابراین اگر کاشی های آپارتمان یا منزل ویلایی شما دارای سطح صاف نبوده و ناهمواری هایی بر روی آن وجود دارد، استیکر کاشی گزینه ی مناسبی برای شما نخواهد بود.

استیکر کاشی حمام

نصب استیکر کاشی بسیار راحت بوده و حتی خود شما می­توانید با کمی دقت، این استیکرها را بر روی سطوح مد نظرتان نصب کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استیکرها باید کاملا بر روی کاشی قرار داده شده و از پوشاندن درزهای بین کاشی ها با استیکر خودداری شود. همچنین در هنگام نصب استیکرهای کاشی در آشپزخانه باید به این نکته توجه کنید که استیکر کاشی در برابر حرارت مقاومت کمی دارد و اگر در معرض حرارت قرار گیرد، ذوب شده و شکل نامطلوبی ایجاد می­کند. پس بهتر است در مجاورت اجاق گاز از استیکر کاشی استفاده نشود، مگر آنکه فاصله­ ی مناسبی میان کاشی و اجاق گاز در نظر گرفته شده باشد تا حرارت اجاق گاز استیکر را ذوب نکند.

استیکر کاشی طرح های متنوعی دارد. از این استیکرها می­توان برای محیط های کودکانه، محیط های اداری و انواع طراحی های داخلی استفاده نمود. به بیان دیگر برای هر فضا و کاربردی، طرح مناسبی از استیکر کاشی در بازار موجود است.

اگر شما نیز به دنبال تغییری مثبت در محیط زندگی خود هستید، استیکر کاشی یک راهکار جذاب، اقتصادی و مطمئن برای شما خواهد بود

محتوای مرتبط