دلایل استفاده از پارتیشن فایبرگلاس

پارتیشن ها یکی از پرکاربردترین وسایل در محیط های اداری به شمار می­روند. جداسازی محیط های مختلف یک اداره یا تفکیک بخش های متفاوت آن، امری است که به راحتی توسط پارتیشن ها صورت می پذیرد.

پارتیشن ها می­توانند علاوه بر نقش جداسازی و تفکیک محیط های مختلف یک فضای اداری، تجاری یا حتی مسکونی، تاثیر مثبتی در دکوراسیون داخلی و معماری محیط های مذکور نیز داشته باشند. به همین جهت پارتیشن های دکوراتیو متنوعی طی سالیان اخیر تولید و روانه ی بازار شده است که پرطرفدارترین آن ها پارتیشن های دکوراتیو فایبرگلاس می باشد.

پارتیشن فایبرگلاس علاوه بر آن که وظیفه ی اصلی خود، یعنی تقسیم یک محیط به پارت ها و بخش های مختلف را به خوبی ایفا می کند، نقش بسزایی در بالا بردن کیفیت معماری ساختمان و افزایش جذابیت بصری محیط خواهد داشت.

خرید پارتیشن فایبرگلاس

پارتیشن فایبرگلاس طول عمر و دوام بسیار بالایی دارد. در مقابل گرما و حرارت مقاومت خوبی داشته و در طی سالیان متمادی شکل و حالت اولیه ی خود را از دست نخواهد داد. علاوه بر این پارتیشن های فایبرگلاس در مقابل رطوبت نیز مقاوم بوده و قابلیت استفاده در محیط های مرطوب را نیز دارا می­باشد. به همین دلیل از این پارتیشن های دکوراتیو می­توان در فضاهای بیرونی نیز استفاده کرد و دغدغه ای بابت آسیب دیدن آن ها نداشت.

انواع دیگر پارتیشن های دکوراتیو از جنس چوب ام دی اف، شیشه، استیل و مواد ترکیبی خاص نیز در بازار موجود می باشد، اما به دلایل مختلفی از جمله عدم آسیب دیدگی در طول عمر مفید، قیمت مناسب، دوام بالا، کیفیت مطلوب و مواردی از این قبیل، پارتیشن های دکوراتیو فایبرگلاس از کاربرد، محبوبیت و مقبولیت بیشتری نسبت به سایر انواع پارتیشن ها برخوردار است.

پارتیشن های فایبرگلاس که از نوعی پلاستیک فشرده ی باکیفیت تولید می شوند، نور را نیز از حفره های خود عبور داده و باعث تاریک شدن محیط تفکیک شده نمی شود. البته قابلیت این پارتیشن های دکوراتیو در عبور نور از خود در حد پارتیشن های شیشه ای نیست، اما به دلیل دوام بالاتر و نگهداری آسان تر، طرفداران بیشتری نسبت به پارتیشن های دکوراتیو شیشه ای پیدا کرده است.

پارتیشن های فایبرگلاس غالبا به صورت دو رو تهیه و روانه ی بازار می­شوند. به این معنا که هر دو وجه آن ها دارای طرح بوده و از قابلیت های دکوراتیو و معماری بهره می برد و به دکوراسیون داخلی ساختمان آسیبی وارد نمی کند. همچنین پارتیشن های دکوراتیو فایبرگلاس قابلیت شستشو نیز داشته و سطح آن ها به آسانی تمیز می­شود.

 پارتیشن های فایبرگلاس علاوه بر آن که به عنوان تفکیک کننده مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان دیوارپوش دکوراتیو یا تایل سقفی تزئیناتی نیز قابلیت استفاده شدن دارند.

فروش پارتیشن فایبر گلاس

پارتیشن های دکوراتیو فایبرگلاس در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند که این امر باعث می شود تا این پارتیشن های دکوراتیو مورد پسند طیف گسترده­ای از مصرف کنندگان قرار بگیرد.

پارتیشن های فایبرگلاس در محیط های اداری، رستوران ها، کافی شاپ ها و محیط های تجاری کاربرد گسترده ای یافته اند. این روزها از این پارتیشن ها در حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده می شود. گسترش روزافزون استفاده از این پارتیشن ها به عنوان متریالی کاربردی و در عین حال دکوراتیو در صنعت معماری، پارتیشن های فایبرگلاس را به یکی موثرترین عناصر معماری داخلی و خارجی ساختمان ها مبدل نموده است.

دلایل استفاده از پارتیشن فایبرگلاس

محتوای مرتبط